S eSVe máte vždy něco navíc!

Zateplení střechy

Zateplení střechy

Máte pocit, že Vám stále uniká teplo a topíte pánu bohu do oken? Příčinou může být nezateplená střecha, kterou můžete ztratit až 13 % tepla.

Kdy a proč si střechu nechat zateplit?

Zateplování střech se nejčastěji provádí při rekonstrukci či stavbě střechy, avšak většina zákazníků při stavbě či rekonstrukci na toto právě zapomíná a nedávají tomu stejnou váhu jako zateplení fasády či sklepu.

Příjemný chládek i v létě

Většina lidí si myslí, že zateplením střechy zvýší teplotu svých domovů i v létě, avšak opak je pravdou, nýbrž zateplením střechy zabráníte přehřívání střechy. 

Způsob zateplení

Zateplení šikmé střechy je ekonomické provést položením tepelné izolace na podlahu posledního podlaží - půdy a vybudováním pochozích chodníků.

Zateplení ploché střechy na povrchu střešního pláště se provádí buď pěnovým polystyrenem nebo minerální vatou s povrchem z modifikovaných pásů či střešních folií.

Další způsob se používá zejména tam, kde je již provedena a funguje hydroizolační vrstva. Jedná se o vyvrtání otvorů do střešního pláště a částečné vyplnění mezipláště například izolací Climatizer+.


Mám zájem o zateplení střechy >


Chci vidět vaše realizace >

Zateplujeme Vaše domy, aby se Vám v nich lépe žilo!

Krok po kroku Vám pomůžeme

- s projektovou a stavební dokumentací

- s výběrem financování a uzavřením úvěru

- s realizací prací

- aby se Vám lépe žilo!


300+

Za dobu naší existence jsme realizovali více jak 300 projektů


Realizace >

Buďte s námi online